Trmická desítka 2024: Vysoké teploty a skvělé výkony

Letošní ročník Trmické desítky se nesl ve znamení horkého letního počasí. Slunečné a velmi teplé podmínky pořádně prověřily závodníky, ale organizátoři naštěstí spolu s hasiči z Teplárny Trmice připravili vodní mlhu, která sportovcům poskytla vítané osvěžení na trati.

Závod mužů ovládl Jiří Miler, který doběhl s časem 34:46, následovaný Josefem Procházkou s časem 37:07 a Petrem Barcalem s časem 38:36. V ženské kategorii dominovala Eva Slavíková s časem 39:43, druhé místo patřilo Zuzaně Kotěšovcové s časem 40:00 a třetí příčku obsadila Petra Dvořáková s časem 43:34.

Součástí akce byly také dětské běhy v krásném prostředí zámeckého parku, kde si i ti nejmenší sportovci užili svůj velký den. Děkujeme všem závodníkům za skvělou atmosféru, která závod provázela.

Už teď se těšíme na příští ročník, kde nás čekají další výjimečné výkony!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.